درباره ما

تاریکخونه | وب سایت تخصصی چاپ عکس دیجیتال

تا حالا شده حسرت بخورید که چرا عکسهای اونروز رو یا اونشب رو یا اونسال رو ندارید... لحضه هایی که دیگه تکرار نمیشند! خاطراتی که دیگه تجربه نمیشند! شما تنها نیستید. همه ما افسوس خوردیم و دهها بار به خودمون گفتیم ایکاش عکسها چاپ کرده بودیم! و این داستان همچنان ادامه دارد...

با این مشغلات روزمره زندگی شهری و ترافیک های کیلومتری ماشین ها تو بزرگراه ها اکثر ماها اصلا وقت نمیکنیم و یا شاید همت نمیکنیم بریم فروشگاه عکاسی تا عکسهای داخل موبایل و تبلت مون بدیم چاپ کنند. و یا تو یه منطقه و روستای دورافتاده زندگی میکنیم که دهها کیلومتر با یه عکاسی فاصله داریم و انجام یه چاپ ساده عکس واقعا دردسر داره و سخته!

اینجاست که همه مون آرزو میکنیم کاش یه راهی و روشی بود که میشد راحت از توی خونه عکسهامون چاپ کنیم. آیا راهی هست؟ بله هست. اگه هم نبوده حالا دیگه هست.

تاریکخونه یه سرویس مطمعن اینترنتی چاپ عکس هست که این امکان رو به هموطنان عزیز میده تا خاطراتشون رو جاودانه کنند! تا با اطمینان کامل لحظات شاد و قشنگ شون رو ماندگار کنند. تا در کوتاه ترین زمان ممکن عکسهای چاپ شده شون رو درب منزل یا محل کار دریافت کنند. و یا حتی عکس دوستان و عزیزان شون رو چاپ کنند و مستقیم براشون به عنوان هدیه ارسال کنند. تاریکخونه با رعایت تمامی قوانین عرف و حاکم بر کسب و کار و حفظ حریم خصوصی افراد با نهایت جدیت و پشتکار سعی بر خدمت رسانی به همه هموطنان در هر نقطه کشور عزیز مان را دارد.